Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Smit Rotterdam 1:75

Kód: 3BB4078
Značka: Billing Boats
10 490 Kč 8 669,40 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

 

Dřevěná stavebnice modelu lodi ke slepení.

Výrobce: Billing Boats

Velikost: 1:75

Popis a plány modelu, historie lodi, nabídka příslušenství a další informace v podrobném popisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Smit Rotterdam spuštěný na vodu v roce 1975 byl ve své době s výtlakem 2273 tun, délkou 75 m a stroji o výkonu 22 000 HP největší a nejsilnější remorkér na světě. Stavebnice v měřítku 1:75 je určena pro velmi pokročilé lodní stavitele.

Smit Rotterdam má trup klasické dřevěné konstrukce s plaňkovou obšívkou, dřevěnou palubou a nástavbou. Stavebnice obsahuje všechny plastové a dřevěné díly potřebné pro dokončení modelu, maketové příslušenství (např. poziční světla, kotvy, záchranné kruhy atd.), lodní hřídele s pouzdry a lodními šrouby.

Pro pohon modelu se počítá se dvěma stejnosměrnými motory řady 500-600, nejméně 30 A obousměrnými regulátory (dle motorů) 6-7 článkovým NiMH nebo 2-3S LiPo akumulátorem s kapacitou 3-5000 mAh. Doplnit můžete samozřejmě příčnou manévrovací jednotku do přídě.

Pro ovládání základních funkcí v zásadě vystačí i ta nejobyčejnější dvoukanálová RC souprava; pro ovládání kormidla vyhoví běžné standardní servo. Ale pro pravého maketáře je samozřejmě „povinností“ doplnění co největšího množství maketových funkcí (světla, zvukový modul, vodní dělo, manévrovací jednotka atd.), což si vyžádá použití vícekanálové RC soupravy – a kanálů nikdy není dost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: