Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Phantom 1:15

Kód: 3BB7010
Značka: Billing Boats
3 690 Kč 3 049,60 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Dřevěná stavebnice modelu lodi ke slepení.

Výrobce: Billing Boats

Velikost: 1:15

Popis a plány modelu, historie lodi, nabídka příslušenství a další informace v podrobném popisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Maketa amerického 34-stopového rychlého motorového člunu z 20. let dvacátého století. Lodi tohoto typu sloužily jako závodní čluny nebo pro přepravu movitých majitelů, hollywoodských hvězd a jiné smetánky mezi přístavem a většími jachtami. Tomu také odpovídalo hojné použití mahagonu a teaku v konstrukci lodi, chromovaných kovových částí, luxusně polstrovaných kožených sedaček a jiného nóbl příslušenství. Stavebnice v měřítku 1:15 je určena pro začínající nebo mírně pokročilé lodní stavitele.

Phantom má trup klasické dřevěné konstrukce s plaňkovou obšívkou a dřevěnou palubou. Stavebnice obsahuje všechny plastové a dřevěné díly potřebné pro dokončení modelu, maketové příslušenství, lodní hřídel s pouzdrem a lodním šroubem.

Pro pohon modelu se počítá se stejnosměrným motorem řady 400-500, nejméně 20-30 A obousměrným regulátorem (dle motoru), 6 článkovým NiMH nebo 2S LiPo akumulátorem s kapacitou 3-5000 mAh.

Pro ovládání základních funkcí v zásadě vystačí i ta nejobyčejnější dvoukanálová RC souprava; pro ovládání kormidla vyhoví běžné standardní servo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: