Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Model Set tank 72004 - M1 Abrams (1:72)

Kód: 33-72004
675,20 Kč 558 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Model tanku ke slepení. Velikost: 1:72; 14 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model tanku ke slepení. Velikost: 1:72; 14 cm. Balení obsahuje barvy, štětec, tekuté lepidlo, obtisky, pinzetu, brousek a kleštičky.

Kompletní sada pro začátečníky

Balení obsahuje: Jeden plastový model s obtisky – Lepidlo na lepení plastu – 3 hlavní akrylové barvy (7 ml) - Štětec – Přesná pinzeta – Oboustranné brousítko – Kleštičky na vystřihování dílků


Informace o originálu:
Americký hlavní bojový tank třetí generace M1 Abrams je páteří obrněných divizí armády a námořní pěchoty Spojených států. Vyznačuje se těžkým pancéřováním (je jedním z nejtěžších bojových vozidel na světě) a také výkonným vícepalivovým turbínovým motorem. Poprvé vstoupil do služby na počátku 80. let 20. století, aby nahradil stárnoucí M-60. Ve své moderní pancéřové korbě ukrývá sofistikovaný počítačový systém řízení palby a ovládání. Abrams poskytuje posádce větší ochranu než řada jeho předchůdců, především díky oddělenému a silně chráněnému prostoru pro skladování munice uvnitř hlavní korby tanku. Původně byl vyzbrojen hlavním kanónem ráže 105 mm, který má být v rámci modernizace nahrazen výkonnějším kanónem s hladkým vývrtem ráže 120 mm. Abrams byl ve velké míře a se značným úspěchem nasazen v několika válečných konfliktech, včetně nedávných bojů na Blízkém východě a v Afghánistánu.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Délka: 140 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement - Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tanky
Hmotnost: 0.32 kg
EAN: 8001283720045

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: