Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Gift Set letadlo A50190 - 'Then and Now' Spitfire Mk.Vc & F-35B Lightning II (1:72)

Kód: 30-A50190
833,80 Kč 689,10 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (5 ks)
Modely letadel ke slepení. Velikost: 1:72; 13,1 a 21,5 cm.Balení obsahuje: 26+42 dílků ke slepení , lepidlo, štětec a barvčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modely letadel ke slepení. Velikost: 1:72; 13,1 a 21,5 cm. Balení obsahuje: 26+42 dílků ke slepení , lepidlo, štětec a barvčky.

Informace o modelech:
Od prvních dnů motorového létání uchvacují letadla a neohrožení lidé, kteří s nimi létají, představivost celého světa. Z mnoha typů letadel, které se vznesly na oblohu, po celá léta kraloval Supermarine Spitfire. Díky nejnovějším pokrokům v moderních technologiích však přišel obrovský skok v bojových schopnostech jednomístných letounů – a to zejména v podobě letounu Lockheed Martin F-35 Lightning. Tyto neuvěřitelné stroje hlídkují na britském nebi a slouží jako ukazatel schopností Královského letectva reagovat na vzdušné i jiné hrozby.

Od prvních dnů motorového létání podněcují letouny a neohrožení jedinci, kteří na nich létají, představivost celého světa. Jedná se o nejpůsobivější stroje, které kdy člověk sestrojil a které mohlo pilotovat jen několik málo talentovaných lidí. Ze všech typů letadel, které se vznesly na oblohu, byly nejvíce fascinující jednomístné stíhačky a v Británii jim po léta kraloval Supermarine Spitfire. Letoun, který byl považován za zachránce národa v jeho nejtemnější hodině a který zůstal ve službě po celou druhou světovou válku, je i dnes stejně slavný jako v srpnu 1938, kdy první kus dorazil z výroby na základnu RAF v Duxfordu.

Varianta Spitfire Mark Vc byla sice jen přechodnou vývojovou fází slavného britského stíhacího letounu, která byla pod časovým tlakem vyslána do boje proti nejnovější verzi největšího válečného protivníka, Messerschmittu Bf 109, ale dosáhla takových úspěchů, že se nakonec stala nejrozšířenější variantou Spitfiru. Spitfire Mk.V, letoun, který umožnil Stíhacímu velitelství přejít do ofenzívy, provozovaly spojenecké letky po celém světě a i ty pomohly vytvořit téměř mýtickou pověst tohoto slavného bojového letounu.

Novou kapitolu v dějinách britského Královského letectva píše nejnovější špičkový jednomístný víceúčelový letoun hlídkující v současnosti na britském nebi, Lockheed Martin® F-35® Lightning, vysoce vyspělý bojový letoun páté generace, jenž je označován za technologický skok s obrovským náskokem před čímkoli jiným, co se v současnosti pohybuje na obloze. Ačkoli je F-35 teprve na začátku své služební kariéry, podaří se mu nakonec přiblížit pověsti nesmrtelného Spitfiru?

Obsah balení:
Modely Spitfire Mk.Vc a F-35B a stojany pro jejich vystavení s imitací vrženého stínu. Návody na sestavení a barvení modelů, obtisky, barvy, lepidlo a štětec.

Detaily modelů:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 26 + 42
Délka: 131 a 215 mm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 2

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Moderní vojenská letadla
Hmotnost: 0.4 kg
EAN: 5063129001650

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: