Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Fluytschip

Kód: KS011
Značka: Kolderstok
8 786 Kč 7 261,20 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Varianta

Dřevěná stavebnice modelu lodi ke slepení.

Výrobce: Kolderstok

Velikost: 1:72

Popis a plány modelu, historie lodi, nabídka příslušenství a další informace v podrobném popisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fleuta - loď lze považovat za dopravní prostředek 17. století. Ačkoli původ názvu flétna nelze s jistotou určit, lze věrohodně předpokládat, že její charakteristický tvar - vypouklý hruškovitý trup se silně konkávní horní částí a úzkými palubami - je výsledkem sledu drobných vývojových kroků, které započaly koncem 16. století.
U tohoto modelu se způsob konstrukce liší od ostatních modelů. Dubový rám je umístěn na základně z MDF desek, poté je k dubovému rámu připevněno přizpůsobené prkno z basového dřeva. Prkna jsou nanášena od kýlu směrem nahoru. Po odstranění podstavce z MDF zůstane zcela dutý trup.

Model je v měřítku 1:72 a skládá se z laserem vyřezaných rámů, kompletně vyřezaného prkna z basového dřeva a různých laserem vyřezaných doplňků. Ozdoby jsou plně navrženy a vytištěny ve 3D s velmi vysokou přesností. Stavební návod vychází z fotografií a takeláž je založena na výkresech. Součástí modelu jsou dvě malé lodě a sada plachet (stavba svépomocí, nutné šití). Model je dodáván se základním dubovým stojanem.

Rozměry postaveného modelu: délka cca 60 cm, šířka cca 24 cm, výška cca 55 cm.
Stupeň obtížnosti 4 ze 4.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: