Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Boulogne Etaples 1:20

Kód: 3BB5034
Značka: Billing Boats
4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Dřevěná stavebnice modelu lodi ke slepení.

Výrobce: Billing Boats

Velikost: 1:20

Popis a plány modelu, historie lodi, nabídka příslušenství a další informace v podrobném popisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Boulogne Etaples je typický francouzský rybářský trawler - loď pro lov s vlečnou sítí, který můžete spatřit v malých přístavech na březích Lamanškého průlivu. Skutečná loď má ocelový trup o délce 11 m a obsluhuje ji posádka 4-5 mužů. Model je určen pro mírně pokročilé lodní stavitele.

Boulogne Etaples má trup klasické dřevěné konstrukce s plaňkovou obšívkou, dřevěnou palubou a nástavbou. Stavebnice obsahuje všechny plastové a dřevěné díly potřebné pro dokončení modelu, maketové příslušenství (např. poziční světla, kotvu, záchranné kruhy atd.), lodní hřídel s pouzdrem a lodní šroub.

Pro pohon modelu se počítá se stejnosměrným motorem řady 500-600, nejméně 30 A obousměrným regulátorem (dle motoru) 6-7 článkovým NiMH nebo 2-3S LiPo akumulátorem s kapacitou 3-5000 mAh.

Pro ovládání základních funkcí vystačí i ta nejobyčejnější dvoukanálová RC souprava; pro ovládání kormidla vyhoví běžné standardní servo. Ale pro pravého maketáře je samozřejmě „povinností“ doplnění co největšího množství maketových funkcí (světla, zvukový modul atd.), což si vyžádá použití vícekanálové RC soupravy – a kanálů nikdy není dost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: