Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Quick Build tank J6042 - Sherman Firefly (1:35)

Kód: 30-J6042
607,60 Kč 502,10 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (5 ks)
Zacvakávací model tanku. Velikost: 22,6 cm. Balení obsahuje 154 již nabarvených dílků ke složení modelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zacvakávací model tanku. Velikost: 22,6 cm. Balení obsahuje 154 již nabarvených dílků ke složení modelu.

Informace o modelu:
Sherman Firefly je vynikající volbou pro někoho, kdo chce funkčnost v rámci stavebnice. Je navržen v měřítku 1:35, věž je plně pózovatelná, včetně pohyblivých kol a pásů, které jsou navíc samostatně spojitelné.

Když se spojenecké jednotky začaly přesouvat z pláží Dne D do normandské krajiny, věděly, že budou čelit silnému odporu německých tankových jednotek, včetně obávaných těžkých tankových praporů.

Naštěstí nyní měli k dispozici tank, který byl schopen čelit Tigerům a Pantherům, a to v podobě tanku Sherman Firefly, který vznikl spojením tanku M4 Sherman britské konstrukce a jejich slavného protitankového děla ráže 17 pum.

Obvykle byli nasazováni v poměru jeden Firefly na čtyři standardní Shermany, ale němečtí tankoví velitelé se brzy naučili vyhledávat delší hlaveň Firefly a pokoušet se tyto tanky vyřadit jako první.

Aby britské posádky ztížily identifikaci, maskovaly přední část svých děl světlým nátěrem, takže jejich tank vypadal jako standardní Sherman vybavený 75mm kanónem, a doufaly, že jim toto klamání poskytne dostatek času na první výstřel během případného střetnutí.

Quickbuild vám umožňuje postavit širokou škálu ikonických zmenšených modelů. Není potřeba žádná barva ani lepidlo, systém spojovacích kostek ve stylu Lego vás rychle dovede k realistickému modelu, který je navíc kompatibilní s jinými značkami plastových kostek. Předbarvené dílky, které jsou vhodné jako úvod do modelářství pro všechny sběratele od 6 let, se jednoduše zasunou do sebe a dohromady vytvoří působivý model, který lze následně dozdobit přiloženými samolepkami. Po sestavení jsou tyto modely dostatečně odolné, aby se daly použít jako hračky, i elegantní, aby posloužily jako modely hodné vystavení.

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!

Obsah balení:
Plastovou hračku k sestavení z kostek typu Lego, návod k sestavení a samolepky k dozdobení.

Detaily modelu:
Počet dílů: 154
Délka: 226 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 6 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!
Odstraňte všechny obaly než dáte hračku dítěti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Easy Assembly
Hmotnost: 0.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: