Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Quick Build tank J6041 - Tiger I (1:35)

Kód: 30-J6041
607,60 Kč 502,10 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (5 ks)
Zacvakávací model tanku. Velikost: 24,2 cm. Balení obsahuje 154 již nabarvených dílků ke složení modelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zacvakávací model tanku. Velikost: 24,2 cm. Balení obsahuje 154 již nabarvených dílků ke složení modelu.

Informace o modelu:
Tiger I je vynikající volbou pro někoho, kdo chce funkčnost v rámci stavebnice. Je navržen v měřítku 1:35 a jeho věž je plně pózovatelná, včetně pohyblivých kol a pásů, které jsou navíc samostatně spojitelné. Přestože se německý těžký tank Panzerkamfwagen VI Tiger dočkal bojového nasazení již v září 1942, dodnes je považován za nejslavnější tankovou konstrukci na světě.

Tiger disponoval obávanou kombinací palebné síly, pancéřové ochrany a pohyblivosti, 88mm kanon namontovaný na tanku Tiger a jeho vynikající zaměřovací optika mu umožňovaly zasahovat nepřátelské obrněnce na extrémní vzdálenosti a rozhodně i daleko za hranicí vzdálenosti, na kterou mohly palbu opětovat.

Během prvních střetů Tigeru na východní frontě byl skutečně nejpravděpodobnější způsob, jak mohl být Tiger zničen, rukou vlastní posádky, která se zoufale snažila zabránit tomu, aby jeden z těchto velkolepých strojů padl do rukou nepřítele. Od data svého uvedení do výzbroje byl Tiger tankem, podle kterého se posuzovaly všechny ostatní tanky, a jeho zbraním padlo velké množství spojeneckých tanků a vojenských vozidel.

Quickbuild vám umožňuje postavit širokou škálu ikonických zmenšených modelů. Není potřeba žádná barva ani lepidlo, systém spojovacích kostek ve stylu Lego vás rychle dovede k realistickému modelu, který je navíc kompatibilní s jinými značkami plastových kostek. Předbarvené dílky, které jsou vhodné jako úvod do modelářství pro všechny sběratele od 6 let, se jednoduše zasunou do sebe a dohromady vytvoří působivý model, který lze následně dozdobit přiloženými samolepkami. Po sestavení jsou tyto modely dostatečně odolné, aby se daly použít jako hračky, i elegantní, aby posloužily jako modely hodné vystavení.

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!

Obsah balení:
Plastovou hračku k sestavení z kostek typu Lego, návod k sestavení a samolepky k dozdobení.

Detaily modelu:
Počet dílů: 154
Délka: 242 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 6 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!
Odstraňte všechny obaly než dáte hračku dítěti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Easy Assembly
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: