Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Quick Build auto J6052 - McLaren Speedtail

Kód: 30-J6052
497,70 Kč 411,30 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (5 ks)
Zacvakávací model auta. Velikost: 18,5 cm. Balení obsahuje 37 již nabarvených dílků ke složení modelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zacvakávací model auta. Velikost: 18,5 cm. Balení obsahuje 37 již nabarvených dílků ke složení modelu.

Informace o modelu:
Čisté spojení vědy a umění v automobilové podobě. Speedtail je vůbec první Hyper-GT od McLarenu a aerodynamicky nejefektivnější hyperautomobil všech dob, což z něj činí také dosud nejrychlejší McLaren.
McLaren Speedtail spojuje nebývalou úroveň inovací a elegance, a stanovuje tak nové měřítko automobilového designu, který navíc majitelům nabízí mimořádné možnosti individualizace na míru.
Pouhých 12,8 sekundy, tolik Speedtail potřebuje, aby při startu z místa dosáhl rychlosti 300 km/h. Jedná se o největší zrychlení, kterého dosud jakýkoli McLaren dosáhl.
Speedtail je však vůz, který se s touto rychlostí nespokojí. Nechte nohu na podlaze a dostanete se až na ohromující maximální rychlost 403 km/h – vyšší než s jakýmkoli jiným McLarenem, které kdy vznikly. Překoná dokonce i McLaren F1. Je to výmluvný důkaz, co dokáže ohromující aerodynamická konstrukce.

Quickbuild vám umožňuje postavit širokou škálu ikonických zmenšených modelů. Není potřeba žádná barva ani lepidlo, systém spojovacích kostek ve stylu Lego vás rychle dovede k realistickému modelu, který je navíc kompatibilní s jinými značkami plastových kostek. Předbarvené dílky, které jsou vhodné jako úvod do modelářství pro všechny sběratele od 6 let, se jednoduše zasunou do sebe a dohromady vytvoří působivý model, který lze následně dozdobit přiloženými samolepkami. Po sestavení jsou tyto modely dostatečně odolné, aby se daly použít jako hračky, i elegantní, aby posloužily jako modely hodné vystavení.

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!

Obsah balení:
Plastovou hračku k sestavení z kostek typu Lego, návod k sestavení a samolepky k dozdobení.

Detaily modelu:
Počet dílů: 37
Délka: 185 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 6 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!
Odstraňte všechny obaly než dáte hračku dítěti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Easy Assembly
Hmotnost: 0.18 kg
EAN: 5055286686511

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: