Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

EasyClick ModelSet traktor 67822 - Fendt F20 Dieselroß (1:24)

Kód: 18-67822
911,80 Kč 753,60 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (3 ks)
Zacvakávací model traktoru. Velikost: 1:24; 11,7 cm. Balení obsahuje: 91 dílků ke složení, štětec a barvičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zacvakávací model traktoru. Velikost: 1:24; 11,7 cm. Balení obsahuje: 91 dílků ke složení, štětec a barvičky.

Informace o modelu:
První traktory vyvinuté Johannem Georgem Fendtem se nazývaly Dieselroß. Obzvláště úspěšná byla řada F20 s dieselovými motory, v rámci které se v letech 1951 až 1957 vyrobilo téměř 9 000 kusů. Tím byl položen základ toho, čím je Fendt dnes: jedním z nejúspěšnějších výrobců traktorů na světě.

• Pohyblivá kola
• Otevíratelná kapota motoru

Díky inovativnímu systému easy-click je s tímto modelem rychlý úspěch zaručen: Různobarevné, precizně vyrobené dílky se pevně spojí jednoduchým zacvaknutím a hotový model už stačí jen dozdobit samolepkami.

Zábava pro všechny šikovné modeláře od 10 let. Inovativní systém easy-click zaručuje úžasné a rychlé výsledky: již barevné, precizně vyrobené součástky do sebe po zacvaknutí perfektně pasují a drží pevně pohromadě. Pro konečné dozdobení v balení nechybí sada samolepek. Jinak není potřeba nic barvit! Pokud ovšem budete chtít vytvořit opravdu jedinečný model, není problém nabarvit ho po svém. Doporučení, jak na to s až 5 barevnými odstíny, najdete v přiloženém návodu.

Obsah balení
Plastový model (nesestavený), ilustrovaný vícejazyčný návod na sestavení, obtisky, štětec, 5 barviček

Detaily modelu:
Měřítko: 1:24
Počet dílů: 91
Délka: 117 mm
Šířka: 72 mm
Výška: 83 mm

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

b>Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Easy Assembly
Hmotnost: 0.47 kg
EAN: 4009803567822

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: