Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Starter Set letadlo A55010 - Lockheed Martin F-35B Lightning II (1:72)

Kód: 30-A55010
599,10 Kč 495,10 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 21,5 cm.Balení obsahuje: 42 dílků ke slepení , lepidlo, štětec a barvčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 21,5 cm. Balení obsahuje: 42 dílků ke slepení , lepidlo, štětec a barvčky.

Informace o originálu a modelu:
Lockheed Martin® F-35B® je nejpokročilejší víceúčelový bojový letoun na světě, který byl navržen, aby si podmanil celé nebe. Využívá technologii stealth, aby mohl nepozorovaně operovat v nepřátelském vzdušném prostoru nebo předávat důležité informace z bojiště ostatním spřáteleným silám. Nový tryskáč je třetím letounem ve službách RAF, který nese jméno Lightning, to mu však při vstupu do britských služeb nezůstane.

Lockheed Martin® F-35B® Lightning® je jeden z nejpokročilejších letounů na světě. Jedná se o víceúčelový bojový letoun páté generace, který je navržen tak, aby na obloze dominoval a využíval technologii stealth k nepozorovanému působení v nepřátelském vzdušném prostoru, k úderům v srdci nepřátelského území nebo k předávání důležitých informací o bojišti ostatním spřáteleným silám.

Velká Británie se rozhodla pro variantu F-35 "B" s krátkým vzletem a kolmým přistáním (STOVL), která umožní jejich letounům operovat z tradičních letišť, z palub dvou nových britských letadlových lodí třídy Queen Elizabeth a v případě potřeby i z řady rozptýlených míst podobně jako v minulosti slavný Harrier.

Není bez zajímavosti, že tento nový tryskáč je celkově třetím letounem ve službách RAF se jménem Lightning, po Lockheedu P-38 z druhé světové války a slavném English Electric Lightning, který sloužil po celou dobu studené války. F-35 však v britských službách přídomek Lightning II neponese.

Obsah balení:
Plastový model, návod na sestavení, návod na barvení a obtisky.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 42
Délka: 215 mm
Rozpětí křídel: 152 mm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 1

Stavebnice řady Airfix Starter jsou ideální pro začátečníky. Každá z nich obsahuje lepidlo, štětec a čtyři akrylové barvy – zkrátka vše, co je potřeba k vytvoření úžasného prvního modelu!

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Moderní vojenská letadla
Hmotnost: 0.25 kg
EAN: 5063129000943

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: