Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Starter Set auto A55008 - Pagani Huayra (1:43)

Kód: 30-A55008
447 Kč 369,40 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Model auta ke slepení. Velikost: 1:43; 10,8 cm. Balení obsahuje: 33 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model auta ke slepení. Velikost: 1:43; 10,8 cm. Balení obsahuje: 33 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky.

Informace o originálu:
Huayru, pojmenovanou po kečuánském bohu větru, vyrobilo Pagani jako následovníka modelu Zonda. Huayra Coupé vznikla v pouhých 100 kusech, přičemž v rámci této série byly vyrobeny různé speciální edice a další varianty, v důsledku čehož se téměř všechny vyrobené automobily od sebe vzhledem k vysoce exkluzivnímu charakteru tohoto stroje lišily. Huayra má 6litrový dvanáctiválec V12 se dvěma turbodmychadly, který jí mj. i díky její lehké konstrukci (1350 kg) umožňuje zrychlit na 100 km/h za méně než 3 sekundy a dosáhnout maximální rychlosti 383 km/hod. Je ovšem nejen neuvěřitelně rychlá, ale také proslulá svými jedinečnými jízdními vlastnostmi a celkovým zážitkem z jízdy, mimo jiné díky využití aktivní aerodynamiky. Neuvěřitelný výkon a ohromující vzhled modelu Huayra představují skutečné propojení umění a vědy.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:43
Počet dílů: 33
Délka: 108 mm
Výška: 28 mm Šířka: 48 mm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 1

Stavebnice řady Airfix Starter jsou ideální pro začátečníky. Každá z nich obsahuje lepidlo, štětec a čtyři akrylové barvy – zkrátka vše, co je potřeba k vytvoření úžasného prvního modelu!

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Závodní automobily
Hmotnost: 0.15 kg
EAN: 5055286686481

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: