Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Smit Nederland 1:33

Kód: 3BB5028
Značka: Billing Boats
10 490 Kč 8 669,40 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Dřevěná stavebnice modelu lodi ke slepení.

Výrobce: Billing Boats

Velikost: 1:33

Popis a plány modelu, historie lodi, nabídka příslušenství a další informace v podrobném popisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Remorkér spuštěný na vodu v roce 1979 spolehlivě slouží v nizozemských přístavech. Skutečnou loď pohánějí dva stroje o výkonu 1800 HP; lodní šrouby jsou umístěny v prstencích a mají reverzovatelné lopatky, což spolu s dvojicí kormidel zaručuje vynikající manévrovací schopnosti. Stavebnice v měřítku 1:33 je určena pro mírně pokročilé lodní stavitele.

Smit Nederland má trup tvořený plastovým výliskem s vnitřními překližkovými výztuhami, překližkovou palubu a nástavbu z překližkových a plastových dílů. Stavebnice obsahuje plastový výlisek trupu a všechny další plastové a dřevěné díly potřebné pro dokončení modelu, maketové příslušenství (např. poziční světla, kotvy, záchranné kruhy atd.), lodní hřídele s pouzdry a lodními šrouby.

Pro pohon modelu se počítá se dvěma stejnosměrnými motory řady 500-600, nejméně 30 A obousměrnými regulátory (dle motoru) a dvěma 6-7 článkovými NiMH nebo 2-3S LiPo akumulátory s kapacitou 3-5000 mAh.

Pro ovládání základních funkcí v zásadě vystačí i ta nejobyčejnější dvoukanálová RC souprava; pro ovládání kormidla vyhoví běžné standardní servo. Ale pro pravého maketáře je samozřejmě „povinností“ doplnění co největšího množství maketových funkcí (světla, zvukový modul, vodní dělo atd.), což si vyžádá použití vícekanálové RC soupravy – a kanálů nikdy není dost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: