Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Model Set letadlo 72009 - F-16 C/D Night Falcon (1:72)

Kód: 33-72009
675,20 Kč 558 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 21 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 21 cm. Balení obsahuje barvy, štětec, tekuté lepidlo, obtisky, pinzetu, brousek a kleštičky.

Kompletní sada pro začátečníky

Balení obsahuje: Jeden plastový model s obtisky – Lepidlo na lepení plastu – 3 hlavní akrylové barvy (7 ml) - Štětec – Přesná pinzeta – Oboustranné brousítko – Kleštičky na vystřihování dílků


Informace o originálu:
Stíhačka F-16 Fighting Falcon, vyráběná americkou společností General Dynamics od konce 70. let, je skutečnou ikonou historie vojenského letectví. Původně byla vyvinuta na základě potřeb letectva Spojených států, které potřebovaly moderní a účinný jednomístný denní stíhací letoun pro získávání vzdušné převahy. Projekt se však postupně vyvíjel a vznikl tak víceúčelový letoun do každého počasí s mimořádnou operační flexibilitou. F-16 se vyznačuje originálním designem snadno rozpoznatelným podle bezrámového bublinového krytu pilotní kabiny, který pilotovi zaručuje skvělý výhled. F-16 dostala inovativní řešení, jako je řídicí páka umístěná na straně, řídicí systém "fly-by-wire" a moderní avionika, které výrazně zlepšují její letové a bojové schopnosti. Piloti oceňují "Fighting Falcon" pro jeho skvělou manévrovatelnost a spolehlivost. Součástí jeho výzbroje je zabudovaný 20mm kanón M61 Vulcan a díky svým pylonům může dále nést obrovskou škálu útočných zbraní jako rakety a bomby. Letoun F-16 si pořídilo do své výzbroje mnoho vzdušných sil po celém světě a do akce byl nasazen, často s velkou účinností, v několika bojových operacích.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Délka: 210 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement - Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: II. světová válka
Hmotnost: 0.35 kg
EAN: 8001283720090

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: