Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

Mary Ann 1:33

Kód: 3BB4072
Značka: Billing Boats
4 390 Kč 3 628,10 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Dřevěná stavebnice modelu lodi ke slepení.

Výrobce: Billing Boats

Velikost: 1:33

Popis a plány modelu, historie lodi, nabídka příslušenství a další informace v podrobném popisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Mary Ann je po několikáté modernizovanou verzí modelu, který byl v katalogu Billing Boats již v roce 1958. Předlohou byl 45 tunový rybářský kutr brázdící vody okolo Dánska; stavebnice v měřítku 1:33 byla připravena na základě plánů skutečné lodi. Mary Ann je určena pro mírně pokročilé lodní stavitele.

Mary Ann má trup klasické dřevěné konstrukce s plaňkovou obšívkou, dřevěnou palubou a nástavbou. Stavebnice obsahuje všechny plastové a dřevěné díly potřebné pro dokončení modelu, maketové příslušenství (např. poziční světla, kotvu, záchranné kruhy atd.), lodní hřídel s pouzdrem a lodní šroub.

Pro pohon modelu se počítá se stejnosměrným motorem řady 500-600, nejméně 30 A obousměrným regulátorem (dle motoru) a 6-7 článkovým NiMH nebo 2-3S LiPo akumulátorem s kapacitou 3-5000 mAh.

Pro ovládání základních funkcí vystačí i ta nejobyčejnější dvoukanálová RC souprava; pro ovládání kormidla vyhoví běžné standardní servo. Ale pro pravého maketáře je samozřejmě „povinností“ doplnění co největšího množství maketových funkcí (světla, zvukový modul atd.), což si vyžádá použití vícekanálové RC soupravy – a kanálů nikdy není dost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: