Vážení zákaznici – Cena pro zákazníky mimo EU - bez DPH, se zobrazí po přihlášení - nutná registrace.

3D Puzzle REVELL 00317 - Star Wars Imperial TIE Fighter

Kód: 18-00317
1 005,40 Kč 830,90 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele (5 ks)
3D Puzzle Star Wars Imperial TIE Fighter, počet dílků 116, délka: 200 mm, šířka: 216 mm, výška: 335 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

3D Puzzle Star Wars Imperial TIE Fighter, počet dílků 116, délka: 200 mm, šířka: 216 mm, výška: 335 mm.

Popis:
Objevte imperiální stíhačku TIE Fighter ze světa Star Wars v nevídaném detailu. Tato 3D kartonová stavebnice Revell v měřítku 1:41 přináší ikonickou siluetu imperiální hvězdné stíhačky přímo k vám domů. S celkem 116 precizně vyrobenými díly a působivými rozměry 200 mm na délku, 216 mm na šířku a 335 mm na výšku nabízí tento model fascinující výzvu a nesrovnatelný výsledek pro modeláře všech věkových kategorií od 8 let výše.

Obsah balení:
Stavebnice modelu Imperial TIE Fighter z kartonu.
Podrobný a srozumitelný stavební návod

Stavebnice je určena dětem od 8 let a také fanouškům Star Wars a modelářským nadšencům všech věkových kategorií. Je stejně vhodná pro začátečníky, kteří se chtějí ponořit do světa modelářství, i pro zkušené modeláře, kteří hledají náročný úkol. Jako interiérová dekorace se stíhačka TIE Fighter skvěle vyjímá v každé sbírce Star Wars.

Speciální funkce:
Tato stavebnice se vyznačuje výjimečným důrazem na detail a autentický design. Vysoce kvalitní zpracování a inovativní způsob stavby poskytují intenzivní stavební zážitek. Sestavením precizně vyrobených kartonových dílů vznikne model, který je nejen vizuálně působivý, ale také podporuje jemnou motoriku, trpělivost a prostorové myšlení.

Základní informace:
Imperiální stíhačka TIE Fighter, známá z filmů Star Wars, je standardní stíhací lodí Galaktického impéria. Její charakteristický tvar a nezaměnitelné zvuky motorů z ní dělají jednu z nejikoničtějších vesmírných lodí ve světě Star Wars. S touto stavebnicí máte možnost si doma znovu vytvořit kus filmové historie a ponořit se do fascinujícího světa Star Wars.

Detaily modelu:
Počet dílků: 116
Délka: 200 mm
Šířka: 216 mm
Výška: 335 mm

Zábavná práce pro madší i starší! S Revell 3D puzzle můžete postavit světoznámé budovy, působivá panorama nebo legendární vozidla, jakožto 3D modely pro každého. Precizně děrované pěnové komponenty umožňující snadné smontování - žádné lepidlo ani nářadí není potřeba. V závislosti na velikosti a složitosti modelu můžete stavěním strávit buď pár minut a nebo až několik hodin.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle
Hmotnost: 0.79 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: